Nová Instagram funkcia Emoji Slider, už ste ju vyskúšali?

Emoji Slider Sticker

je nový atraktívny spôsob nadväzovania kontaktovania sa s blízkymi na Instagrame.

Emoji Slider umožňuje viac špecifikovať aký pocit ti niečo vyvoláva, resp. na koľko percent to cítiš — napríklad na koľko % je nový umelcov song ? alebo na koľko % majú radi svoje jedlo ? – pálivé. Výberom reakčného smajlíka na otázku môžeš taktiež pridať vrstvu emočného kontextu, ktorý pomáha reagujúcim pochopiť tvoj podtón a odpovedať súvisle.

instagram funkcia emoji slider

Na pridanie emoji slider stickeru do Instastory si ho stačí vybrať na štítku so smajlíkmi hneď po urobení fotky alebo videa. Umiestni ho kdekoľvek sa ti hodí a následne pridaj svoju otázku. Potom, nastav smajlíka, ktorý najviac ladí s tvojou náladou na otázky. Môžeš vybrať niektorého z najpopulárnejších smajlíkov alebo skoro, ktoréhokoľvek z knižnice ak ti behá po mysli nejaký konkrétny. Ako s Poll Stickerom, priatelia a sledovatelia budú môcť reagovať na tvoj Emoji Slider hneď ako ho budeš zdielať.

Keď si všimneš Emoji Slider na Instastory, stačí potiahnuť smajlíka doľava alebo doprava následne môžeš odsledovať animáciu.

Vyber si smajlíka, ktorým chceš zareagovať a potom budeš môcť vidieť ako zareagovali ostatní.

Nezáleží či to robíš pre feedback alebo chceš len vidieť kto sa motá po okolí, intekraktívne nástroje ako Poll Sticker a Emoji Slider dopomáhajú zbližiť sa s blízkymi alebo sledovateľmi.

Ak by si sa rád dozvedel viac o Emoji Slidery, môžeš checknúť Instagram centrum pomoci.

Dnes spomenuté aktualizácie sú súčasťou Instagram verzie 44 v Apple App Store a Google Play.