Ako zarobiť na Instagrame?

Ako zarobiť na Instagrame?

Veľa z nás trávi na Instagrame podstatnú časť dňa, ale len málo z nás je za zdieľanie svojich fotiek finančne ohodnotená. Získať finančné ohodnotenie za zdieľanie fotky na Instagrame už nie je výsadou influencerov s viac ako 100 000 sledujúcimi.

Prečo?

Pretože na Slovenskom trhu sa nedávno objavila aplikácia Reward Media, ktorá prepája firmy s influencermi (so všetkými užívateľmi Instagramu). Ako užívateľ sa môžete zapojiť do rôznych kampaní, ktoré práve v aplikácii prebiehajú.

Osobne som z aplikácie nadšený, pretože konečne môžem svoj instagramový účet s 1 800 sledujúcimi využiť efektívnejšie.

Ako funguje aplikácia na zarábanie na Instagrame?

Stiahnete si aplikáciu AppStore. Táto mobilná aplikácia funguje iba na iPhonoch.
V aplikácii si vyberiete kampaň od značky, ktorú máte radi a ktorú chcete podporiť propagovaním jej produktu.
S daným produktom sa odfotíte a fotku nahráte na svoj Instagram s označením danej značky.

Ihneď dostanete za zdieľanie zaplatené. Cena za zdieľanie fotky je odvodená od počtu vašich sledujúcich a počtu lajkov, ktoré daná fotka získa.

zarabanie na instagrame

Jedinou nevýhodou je, že si môžete vyžiadať o platbu, až budete mať zarobených “30€”. Avšak, tá suma sa Vám neustále navyšuje s každou kampaňou, do ktorej sa zapojíte, takže sa nemusíte báť, že by sa niekde “zasekli”.

Pre vyplatenie čiastky je potrebné sa zapojiť potom do viacerých kampaní. Mne už bolo prvých 30€ vyplatených na účet.
Medzi prebiehajúcimi kampaňami nájdete napr. Ondrášovka, Brit (krmivo), Samurai Shot, alebo Toprecepty.cz. Osobne moc nevarím a domáceho maznáčika nemám, takže som sa do ďalších kampaní nezapojil. Avšak, som v strehu, až spustia ďalšie firmy svoje kampane.
Je to aj skvelá príležitosť pre firmy, ako spropagovať ich produkty na Instagrame. Ak vás to zaujíma z pohľadu firmy, pozrite sa na tento link

Ak máte záujem získať viacej aktívnych sledujúcich na Instagrame za krátku dobu pozrite sa na tento link